Transmetuar më 14-10-2022, 06:17

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita është në kah të kundërt, por megjithatë mund të diskutohet në mënyrë të mirë të frytshme edhe në marrëdhënie. Gjithsesi veprimet tuaja kërkojnë qartësi dhe sinqeritet. Mund të përjetoni pak tension në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: Këtë ditë në prag fundjave mund të nervozoheni por kjo mund të ndodhë vetëm nëse keni të bëni me njerëz që nuk kuptojnë çfarë thoni ose bëjnë sikur nuk kuptojnë. Nëse dikush ju ka lënë mënjanë në punë, ju duhet të bëni përpara.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Ky moment mund të jetë interesant për të gjithë njerëzit që duan të kthehen në lojë. Pavarësisht krizës së përgjithshme, mund të gjeni një zgjidhje të mirë që do t’ju çojë gjërat para në punë.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Sot (e premte) dhe nesër do të ndizeni nga një dëshirë për të jetuar dashurinë, por ky qiell është ende i pasigurt. Ditë mirë për këdo që ka një biznes.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Situatë e favorshme në dashuri, keni ende dhe pak ditë që të arrini të kapërceni disa probleme me partnerin/en. Në punë ju presin takime të veçanta.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Organizoni diçka të këndshme me partnerin/en tuaj për të rizbuluar pasionin që ju ka munguar prej disa kohësh. Nga e shtuna pasdite idetë e mira nuk do të mungojnë në nivel pune.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Pak më shumë vëmendje në dashuri do t’ju shpëtonte nga shumë zhgënjime. Mendohuni më shumë. Për ata që punojnë në fushën krijuese do të vijnë ide të rëndësishme.

Horoskopi i Akrepit Paolo Fox: E premtja duket të jetë një ditë e mirë për marrëdhëniet, por kini kujdes që të mos bëni zgjedhje dhe zgjidhje të ngutura. Në punë keni një mungesë përqendrimi.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Herë pas here ndiheni të lënë mënjanë nga partneri/ja juaj, përpiquni të merrni pak kohë për lidhjen tuaj. Shumë keqkuptime në punë çojnë në diskutime, duhet të ruani qetësinë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Bëni diçka më shumë për veten dhe për të tjerët, përpiquni të jeni në kohë nëse duhet të flisni për gjëra të rëndësishme në dashuri. Keni zgjedhur një rrugë të vështirë për karrierën tuaj, por mos u dorëzoni tani.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Ka ditë që mund të përfshiheni, dhe sot Hëna është e favorshme në dashuri. Shmangni ndërlikimet në punë.

Horoskopi Paolo Fox Peshqit: Ka diçka që nuk shkon, një vonesë apo një zhgënjim në dashuri, por nga nesër (e shtunë) gjërat do të përmirësohen. Nuk jeni shumë të fokusuar në punë, nuk po bëni më të mirën. Relaksohuni dhe filloni nga e para. /noa.al