Transmetuar më 12-10-2022, 06:15

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Duhet ta menaxhoni më mirë situatën në lidhjen tuaj, gjysma tjetër kërkon më shumë vëmendje. Megjithatë në aspektin profesional kjo kohë mbetet e mirë në punë.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Ju ftoj të sqaroni çështjet e pazgjidhura dhe duhet ta bëni këtë përpara fundit të muajit. Ju duhet të rifitoni stabilitetin, veçanërisht në marrëdhëniet me kolegët tuaj.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Kjo javë bën diferencën, edhe në dashuri. Nuk po përjashtoj punë të reja dhe disa kontakte të rëndësishme orët në vazhdim.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Hëna nuk është në dizavantazh me shenjën tuaj, por ka të ngjarë që disa tensione të vogla të kenë mbetur ende rreth jush. Në punë, me këto yje është më mirë të mos bëni hapa më shumë sesa mund të përballoni.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Duhet të gjeni pak qetësi, por që nga dje diçka nuk shkon me marrëdhëniet tuaja romantike. Ka ende disa komplikime edhe me eprorët në punë.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Ka të ngjarë të mbërrijnë lajme të mira për çiftet që presin prej kohësh zgjidhjen e një çështjeje. Nëse dëshironi të ndryshoni punë, mund ta bëni.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Kjo e mërkurë është një ditë e favorshme për ndjenjat, vetëm nëse nuk dëshironi të lidheni, atëherë zemra juaj do të jetë vetëm. Situatat që krijohen këto ditë në punë janë të rëndësishme.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Ka pasur një nxitje të vazhdueshme, unë rekomandoj t’i bëni gjërat me qetësi. Nëse punoni sot, ka të ngjarë të ketë diçka për të rishikuar.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Situata e përgjithshme është e mirë, tani ju takon juve të bëni zgjedhjen e duhur. Nëse ka një marrëveshje biznesi në pritje, ajo mund të lidhet sot.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Ditë rikuperimi, por mbani mend që nga data 23 tetor do të kemi një situatë më të mirë astrologjike. Axhitim në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Kohët e fundit ka pasur probleme. Për më tepër edhe sot mund të ketë disa siklete të vogla në dashuri. Në punë duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem ekonomik.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Një ditë e mirë për të provuar të sqaroni një problem ose një debat që ju ka lindur. Pasditja shkon më mirë, tensionet e lindura në vendin e punës zhduken. /noa.al