Transmetuar më 07-10-2022, 15:21

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Ju dëshironi me çdo kusht që të pajtohen me mendimet tuaja, keni qëllime të mira, por me këtë Venus në dizavantazh nuk është e lehtë që disa t’ju kuptojnë. Edhe në punë jeni mjaft nervozë, mbani larg njerëzit që nuk përputhen me natyrën tuaj.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: Ka një tension rreth jush dhe ndjehet, megjithatë, përgjatë mbrëmjes yjet ju ndihmojnë të kapërceni konfliktet. Në punë është koha të luani kartat tuaja, madje dhe asin nën mëngë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Mundohuni të qëndroni me njerëzit që doni dhe shmangni situatat që mund të bëhen të pamenaxhueshme. Në punë nuk keni pse të komprometoni suksesin përfundimtar të iniciativave duke menduar vetëm negativisht.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Të kesh një hënë të favorshme mund të jetë një tregues për të demonstruar aftësinë për të zgjidhur disa probleme. Nuk është e lehtë të gjesh ide të reja në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Nga kjo e shtunë dhe të dielën, do të jetë e mundur të rifilloni diçka që dukej e humbur. Në punë ju duket sikur keni ngecur, por mund të gjeni ide të mira që gjërat të shkojnë vaj.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Ditë e vështirë kjo e shtunë për shkak të pozicionit të Hënës. Ndoshta jeni me një person që dëshiron të jetë me dikë tjetër. Pozitiviteti dhe fryma e mirë rikthehen në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Çfarëdo që keni për të thënë, është më mirë ta shfrytëzoni këtë ditë sesa ta lini për më vonë. Në punë duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme. Bëjini ato këtë të shtunë 8.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Intuita juaj zakonisht përfundon në gjëra të favorshme, këtë të shtunë do të keni një shans të mirë për veprim. Lajm i mirë edhe në frontin e punës.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Ndoshta është koha për të bërë një pushim dhe për të qartësuar mendjen dhe ndjenjat tuaja, kjo e shtunë duket se është një ditë e pasigurt. Puna ju jep shumë kënaqësi, por kujdes të mos e teproni.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Këtë ditë të parë të fundjavës zgjoheni më të disponueshëm, ndiheni optimistë. Do të debatoni për punën, por edhe do t’ia dilni të fitoni.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Keni aftësi të mira të të folurit, mund të menaxhoni më mirë marrëdhëniet tuaja. Nuk është një periudhë e mirë në punë, gjithsesi do të kalojë.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Do të mund të rilidheni me një person në rast se ka pasur një ndarje. Paratë janë futur në një ngërç, por një shumë e mirë iu vjen deri në fund të muajit. /noa.al