Transmetuar më 28-09-2022, 18:58

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Mos jini debatues në dashuri, duhet të jeni të mençur dhe të durueshëm. Në punë do të jetë e mundur deri në fund të muajit të finalizohet një marrëveshje!

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Muaji shtator, në dashuri, përfundon me tensione: duhet të sqaroheni me dikë. Në punë, keqkuptime të vogla në horizont, por gjithçka do të zgjidhet!

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Zodiaku premton gjëra të mira në dashuri, ju dëshironi të kompensoni të gjithë kohën e humbur. Në punë duhet të qëndroni të qetë dhe do të arrini të gjeni qetësinë shpirtërore. Nga ana tjetër, Jupiteri është me ju!

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Hëna është në anën tuaj, por ka diçka që nuk shkon me dashurinë. Në punë, edhe aty gjërat nuk duken fort mirë, do të duhet të bëni kompromis!

Horoskopi i Luanit Paolo Fox: Mundohuni të ruani qetësinë në dashuri: duhet t’i lini gjërat t’ju rrëshkasin, pa u përfshirë polemika. Në punë, përpara se të pranoni një propozim do të ishte mirë të mendoheni pak më shumë!

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Në dashuri, qielli ju buzëqesh dhe dy ditët e ardhshme janë të rëndësishme. Në punë, mos vallë ka ardhur koha për të lëvizur përsëri?!

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Nëse jeni beqar duhet të keni besim te të tjerët dhe të rizbuloni të njëjtin pasion si gjithmonë. Në punë po kërkoni stabilitet por kujdes sepse nervozoheni lehtë!

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Keni dyshime në dashuri? Epo, besojini atyre që janë në gjendje t’ju dëgjojnë. Në punë, mos u përfshini në çështje më të mëdha se ju. E nga ana tjetër duhet të largoni pak hutimin!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri, përpiquni ta shihni të ardhmen në një mënyrë tjetër. Në punë favorizohen ata që janë në kontakt me publikun. Mundësitë janë aty!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Në dashuri jeni paksa të pavendosur, përpiquni të kapërceni problemet. Në punë, lajme të mira po vijnë!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Dielli dhe Afërdita janë në anën tuaj: bëni zemrën tuaj të pastër. Në punë përpiquni të qëndroni të qetë dhe të kapërceni problemet!

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Hëna është në anën tuaj, Venusi nuk është kundër, por horoskopi nuk bën mrekulli ndaj dhe në dashuri duhet të qëndroni të qetë. Në punë dëshironi të ndryshoni jetën tuaj, por realiteti është ndryshe! /noa.al