Transmetuar më 25-09-2022, 21:07

TIRANË- Pamjet e mëposhtme të siguruara, janë nga nisja e dasmës në familjen Berisha. Djali i kryedemokratit Sali Berisha, Shkëlzen, po lidh kurorë sot me modelen Armina Mevlani.

Çifti ka zgjedhur që kërcimin e tyre të parë ta kenë më nën tingujt latinë të këngëtarëve Alejandro Fernández dhe Christina Aguilera me baladën e tyre Hoy Tengo Ganas de Ti.