Transmetuar më 23-09-2022, 15:35

Një mjek në spitalin e Traumës në Tiranë është arrestuar ditën e sotme pasi është kapur në flagrancë duke marrë pará.

Mjeku akuzohet për korrupsion.

Arrestimi është bërë nga agjentët e policisë së Tiranës.

Nuk dihet ende shuma e parave të marra nga mjeku dhe identiteti i tij.