Transmetuar më 22-09-2022, 18:30

Tiranë- Aksident te “Unaza e Re” në Tiranë.

Një automjet është përplasur me trafikndarësen e për pasojë është përmbysur në mes të rrugës.

Mësohet se policia dhe ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Pritet të zbulohen detaje në vazhdim…