Transmetuar më 14-09-2022, 17:39

Dita e enjte duket se do të jetë e fundit për këtë vit me temperatura mbi 30 gradë celcius.

Përgjatë ditës së nesërme pritet të kemi mot të qëndrueshëm dhe me temperatura të larta të cilat do të arrijnë në vlerat e larta deri në 33 gradë celcius.

Ndërkohë që ditën e premte pritet të rikthehen reshjet e shiut të cilat do të sjellin dhe ulje të menjëhershme të temperaturave.