Transmetuar më 14-09-2022, 14:57

TIRANË- Ka qenë një nga moderatoret e spikatura në edicionet e kaluara. Emri i moderatores Xhemi Shehu, përflitet prej kohës në media se do të rikthehet në moderimin e ‘Portokalli’. Por me sa duket Xhemi do të rikthehet në “Portokalli” pas vitesh mungesë në këtë spektakël.

Sipas “Kryefjala.com”, moderatorja rikthehet këtë sezon në ekran, krah Fjoralaba Ponarit. Kjo e fundit është prej dy vitesh moderatore e “Portokalli”, së bashku me Salsano Rrrapin. Edhe Salsano do të jetë moderator i këtij sezoni.

Aktori i humorit dhe moderatori së fundmi është konfirmuar që do të jetë gjithashtu konkurrent në spektaklin e kërcimin “Dancing with the stars”.