Transmetuar më 01-09-2022, 08:14

KOSOVË- Kosova ditët e fundit ka probleme me energjinë elektrike. Zanfina Ismaili është një nga këngëtaret kosovare me pasaportë shqiptare. Së fundi, në Instagram ajo ka postuar një foto të pasaportës së saj shqiptare duke ironizuar situatën aktuale.

“Pasi e kam këtë pasaportë, me u zhvendos disa muaj në Shqipëri, së paku atje nuk ndalet rryma çdo tri orë”, ka shkruar Ismaili në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu njëherësh të ditur se zotëron nështetësi shqiptare.

Energjia në Kosovë, Zanfina Ismaili: Po zhvendosem në Postimi i Zanfina Ismaili Zanfina është larguar nga muzika prej disa vitesh dhe aktualisht punon në një emision, në një nga radiot e Kosovës.