Transmetuar më 05-08-2022, 22:47

TIRANË- Aksident në Tiranë.

Ngjarja ndodhi në zonën e quajtur Tregu Elektrik.

Mjeti me drejtues F. S., ka aksidentuar P. C., e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.