Transmetuar më 04-08-2022, 09:14

TIRANË- Kanë përfunduar punimet për ndërtimin e lotit të 2-të të Unazës Lindore të Tiranës.

Lajmin e ka dhënë Kryeministri Edi Rama në profilin e tij në FB.

‘MIRËMËNGJES dhe me Lotin 2 të Unazës Lindore në kryeqytet tashmë i përfunduar, ju uroj një ditë të mbarë’-shkruan Rama në ‘Facebook’.