Transmetuar më 06-07-2022, 15:10

Ngjarje e rëndë në Lushnje. I biri mbyt babanë e moshuar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Remas.

Dhimitër Stase 85 vjeç u vra nga i biri Andrea Stase.

Ende nuk dihen shkaqet e krimit.

Drejt vendngjarjes kanë shkuar policia dhe grupi hetimor.

Lajm në përditësim…