Transmetuar më 04-07-2022, 23:00

Horoskopi Branko Dashi: Qiell i bukur për ata që duan të investojnë në risi dhe të zhyten në projekte të reja. Nëse jeni freelancer mos i nënvlerësoni bashkëpunimet e reja.

Horoskopi Branko Demi: Nëse jeni vetëm, mos e nënvlerësoni vëmendjen e një personi të dashur për ju, ndoshta ka diçka më shumë pas miqësisë.

Horoskopi i Binjakëve Branko: E marta 5 korrik është një pararojë e njohjeve premtuese, përdorini ato për të krijuar një projekt që mund të rezultojë të jetë i rëndësishëm nga tani dhe në muajt e ardhshëm.

Horoskopi i Gaforres Branko: Jeni mjaft i mendueshëm, disa gjëra nuk shkuan ashtu siç dëshironit dhe duhet të rimerrni veten duke ia nisur nga e para. Kujdes nga diskutimet dhe përplasjet familjare.

Horoskopi për muajin korrik 2022 nga Vincenzo Lagana

Horoskopi Branko Luani: E bukur kjo ditë e martë 5 korrik për të gjetur pak qetësi me partnerin/en dhe për të rizbuluar sa gjëra të përbashkëta keni.

Horoskopi i Virgjëreshës Branko: Dita e martë fillon me vendosmërinë e duhur, keni një dëshirë të madhe për të bërë gjëra dhe kjo ju vë në pozcion të shkëlqyer për t’ia dalë. Kini kujdes të mos e teproni ose do të përfundoni në shtëpi të rraskapitur.

Horoskopi Branko Peshorja: Këtë të martë për ju, humori është i luhatshëm, ndoshta nuk keni qenë plotësisht të sinqertë me një person dhe kjo po ju shqetëson.

Horoskopi Branko Akrepi: Qiell i bukur për beqarët, mund të njihni një person vërtet të këndshëm dhe të ndjeni emocione që mendonit se ishin varrosur.

Horoskopi Branko Shigjetari: Jeni një lumë plot ide: ky vitalitet i juaji nuk do të kalojë pa u vënë re dhe të tjerët do të duan të kalojnë kohë në shoqërinë tuaj.

Horoskopi Branko Bricjapi: Ndiheni më të lehtësuar, keni lënë mënjanë ankthet dhe kjo ju bën të ndiheni shumë më të qetë, humori juaj nuk do të kalojë pa u vënë re nga njerëz rreth jush.

Horoskopi i Ujorit Branko: Mos lejoni që pakënaqësitë e vogla të minojnë qetësinë e kësaj të marte dhe gëzohuni, një lajm i mirë po vjen.

Horoskopi javor i Paolo Fox, nga 4 deri në 10 korrik 2022

Horoskopi i Peshqve Branko: Jeni një trazirë emocionesh, dini çfarë doni dhe së fundmi një person ju intrigon në një mënyrë të veçantë. Mos kini frikë të shkoni pas këtij emocioni! /noa.al

Horoskopi i Paolo Fox 5 korrik 2022: cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së martë?