Transmetuar më 04-07-2022, 22:40

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Kjo ditë e martë ka një avantazh, janë të preferuara takimet! Po ashtu, ka mundësi të bukura në punë, bëjeni zërin tuaj të dëgjohet!

Horoskopi i Demit, Paolo Fox: Jeni një lumë plot ide dhe guximi juaj mund të tërheqë vëmendjen e një personi të këndshëm. Në punë nuk mungojnë lajmet edhe pse së fundmi jeni kthyer i rraskapitur në shtëpi.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Përpiquni të mos ushqeni polemika të panevojshme në dashuri. Në punë, mund të ketë ngadalësime, mos i merrni gjërat kokë më kokë, por tregohuni të mirëkuptueshëm.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Këtë të martë 5 korrik demonstroni se keni vërtet shumë vendosmëri, gjithnjë nëse jeni të interesuar për një person. Ndaj mos hezitoni të dilni përpara dhe të deklaroni ndjenjat tuaja. Punonjësit e lirë janë të favorizuar në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Për ndjenjat, kjo e martë është një ditë pozitive. Nëse jeni në çift prej kohësh do të dëshironi të legalizoni bashkimin.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Përpiquni të mos mbylleni me partnerin/en nëse diçka në marrëdhënie nuk shkon ashtu siç dëshironi. Në punë është koha për ndryshim dhe po filloni të ndjeni peshën e përgjegjësive të reja.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Qielli i kësaj të marte 5, me aspektin e bukur të Venusit, flet shumë për dashurinë! Pra, nëse jeni beqarë, bëni një përçapje. Nga ana tjetër në punë favorizohen projekte të reja dhe kontakte me qytete të tjera.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Në dashuri jeni protagonisti, nëse keni takuar së fundmi një person këtë herë mund të jetë i duhuri. Në punë, nga ana tjetër, nëse keni negociata të vazhdueshme, përfundoni gjithçka deri të mërkurën 6 korrik.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri ndiheni shumë të pasionuar, nëse jetoni një histori të kahershme dëshironi t’i jepni një shtytje marrëdhënies. Në punë, ca siklete janë të mundshme, përpiquni të mos e humbni menjëherë durimin.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Çiftet në lidhje të gjata po përjetojnë një lloj ngecjeje, marrëdhënia kërkon më shumë vëmendje dhe ndonjëherë mund të jetë burim pakënaqësie. Në punë gjithsesi situata është stabile, projekte të reja duket se janë të favorizuara.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri, nëse kohët e fundit keni takuar një person të këndshëm, mos kini frikë t’i shprehni atë që ndjeni. Në punë, nga ana tjetër, drita jeshile është ndezur për ata që kanë krijimtari.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Në dashuri kohët e fundit jeni nxitur me të vërtetë nga një person, por në të të njëjtën kohë nuk mund t’i kuptoni plotësisht qëndrimet e tij/saj dhe frikën e të qenit të ngazëllyer. Në punë po kërkoni më shumë siguri, ka lajme të rëndësishme rrugës. /noa.al