Transmetuar më 24-06-2022, 20:11

Horoskopi i Dashi Paolo Fox: Kjo e shtunë mund të sjellë disa lajme. Mbani sytë hapur sepse surprizat janë afër. Në punë është gjithmonë më mirë të mos besoni këdo.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Në sferën e dashurisë mund të shkaktohen probleme të vogla. Por mos u frikësoni, të gjitha do të jenë diskutime të zgjidhshme. Edhe në punë mund të ketë probleme.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Fundjavë shumë e favorshme. Mbani një sy vigjilent në të gjitha përgjegjësitë e punës pasi mund të keni shumë lajme.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Edhe pse periudha është e vështirë, kjo e shtunë do të jetë më e mirë se ajo e mëparshme. Gjithmonë jepni më të mirën në punë.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Dashuria mund t’ju prishë planet. Merrni pak kohë në punë dhe përpiquni të përfitoni nga të gjitha mundësitë.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Lini pas mendimet negative. Mos prisni shumë nga të tjerët, por përqendrohuni te vetja. Në punë lajme të rëndësishme nga ana ekonomike, do të ndodhin gjatë verës.

Horoskopi Paolo Fox Peshorja: Ka mundësi të shumta për të gjetur paqe me një zhgënjim të së kaluarës. Merrni frymë thellë dhe përqendrohuni te qëllimi. Kuajt fitues shfaqen në fund.

Horoskopi i Akrepit Paolo Fox: Asgjë e re këtë të shtunë 25. Rënie e lehtë në përgjithësi këtë fundjavë, por java e ardhshme do të japë kënaqësi të ndryshme. Ishin ditë të mbushura me tensione pune, por fundi i muajit do të sjellë mundësinë për t’i zgjidhur ato.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Mos u jepni shumë peshë emocioneve. Mundohuni t’i lini diskutimet jashtë kësaj dite. Merrni gjithë të shtunën pushim.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Dashuria po lulëzon. Mos harroni qëllimin tuaj. Edhe pse është një periudhë e vështirë, ka shumë të reja në rrugë e sipër.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Partneri juaj është gjithmonë me ju. Mos e nënvlerësoni. Merrni pak kohë për veten tuaj.

Horoskopi Paolo Fox Peshqit: Pas një pranvere të pakënaqshme nën yjet e dashurisë, duket se po vazhdon një periudhë e mundësive të pakta. Pushimet janë afër, por puna ju mundon ende shumë. Pritni dhe ca. /noa.al