Transmetuar më 21-06-2022, 07:29

TIRANË- Një zjarr përfshiu mbrëmjen e kaluar një pallat në Astir.

Shtëllunga tymi u përhapën gjithandej.

Paniku përfshiu banorët e pallatit dhe ata të banesave përreth.

Në një video dëgjohet një grua që thërret; ‘Ndihmë’!.

Në vendngjarje shkuan zjarrfikëset.

Mësohet se u dogj një garazh ku u dogjën 4 makina dhe u plagosën 8 persona.

View this post on Instagram

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)