Transmetuar më 19-06-2022, 22:34

Të gjithë e njohim prezantuesin televiziv amerikan dhe komedianin e njohur të Hollywood-it Jimmy Kimmel.

Komediani i njohur Jimmy Kimmel zhvillon intervista me personalitete politike dhe personazhe të famshëm të Hollywood-it dhe mirëpret artistët që të bëjnë shfaqje muzikore live.

Por ajo çfarë nuk dimë për të, na e tregoi vet ai përmes programit të tij.

Jimmy Kimmel përmes një testi ADN-je ka zbuluar se ka gjene shqiptare.

“E dini që kam bërë një test ADN dhe mesa duket jam pak shqiptar. Duhet të jem edhe pak paragjykues” u shpreh ai. (noa.al/M.D)

@paterioti Shqipe gjithandej 👊🇦🇱👊 #jimmykimmel #jimmykimmelshow #albanian #albanianblood #albaner #paterioti ♬ original sound – 𝐓𝐇𝐄 𝐏𝐀𝐓𝐑𝐈𝐎𝐓