Transmetuar më 17-06-2022, 23:46

Ori Nebijaj ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në ‘Më lër të flas’ ku Donaldi dhe Romeo nuk hezituan ta ngacmonin rreth jetës private. Mes të tjerash ato e pyetën nëse është apo jo në një lidhje.

Moderatorja tha jo duke qeshur, por përgjigjja e saj u duk shumë dyshuese.

Donaldi: A je në një lidhje apo jo?

Ori: Nuk e di a do të shkoj në Maldive këtë janar, por do ta mendoj

Romeo: Uu, dasmë në Maldive…

Donaldi: A je në një lidhje apo jo?

Ori: Jo (qesh)

Donaldi: Nuk mendon se ai djali do të ofendohet nëse ti thua jo?

Romeo: Nuk ndihesh bosh?

Donaldi: S’ka gjë se do të justifikohet, do të thotë më fal o shpirt se ashtu ishte situate, nuk isha gati ta bëja publike, se dhe ti je pak i pavendosur. Do t’ia hedhë fajin atij…