Transmetuar më 29-05-2022, 15:16

Horoskopi Branko Dashi, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Mëngjes i qetëndhe me ritme të ngadalta, por pasdite do të rifitoni energjinë që do të zërë vendin e plogështisë që nis kjo e hënë 30. Pak vrapim dhe do të karikohesh sërish.

Horoskopi i Branko Demi: Keqkuptimet rreth raportit me partnerin/en tuaj, po bëhen të shpeshta, përpiquni ta dëgjoni. Kolegët në punë duan vëmendje, edhe ju kini parasysh që nuk mund t’i bëni të gjitha vetë.

Horoskopi Branko Binjakët: Fundjava ishte rraskapitëse, tani është koha për t’u rikthyer në ritëm jave. Puna po shkon mirë, po ashtu edhe fitimet.

Horoskopi i Gaforres Branko: Nuk ka asgjë që ju pengon që të demonstroni pasionin tuaj këtë të hënë 30. Uleni pak ritmin e vëzhgimit të kolegëve tuaj dhe mendoni të jeni më pak kontrollues.

Horoskopi Branko Luani: Dashuria këtë fundjavë ju ka bërë shumë mirë, tani që nis java, ju mbetet vetëm të korrni frytet. Promovimet në punë janë ende shumë larg, por vazhdoni ritmin e punës.

Horoskopi i Virgjëreshës Branko: Yjet ju buzëqeshin, mjafton të buzëqeshni edhe ju. Nëse jeni të lodhur, mund t’ia besoni detyrat tuaja dikujt tjetër.

Horoskopi Branko Peshorja: Jeni në një periudhë krize të fortë dashurie, përpiquni të dilni prej saj të padëmtuar. Lajme në horizont për ata që nuk kanë aktualisht një punë.

Horoskopi i Branko Akrepit: Projektet në dashuri janë pozitive, por mos e teproni me kërkesat tuaja. Më mirë të riktheheni me ngarkesë të plotë në punë këtë javë.

Horoskopi Branko Shigjetari: Stresi është një këshilltar i keq, sidomos në dashuri dhe marrëdhënie. Dikush në punë nuk e vlerëson shumë punën tuaj.

Horoskopi Branko Bricjapi: Magjia e verës ju ka pushtuar tashmë dhe marrëdhëniet tuaja ndikohen pozitivisht. Puna po ecën sa rutinë aq dhe plogësht, ndoshta ju duhet të rimbushni bateritë që të rifitoni energji për të punuar.

Horoskopi i Ujorit Branko: Zemërimi dhe ankthi nuk do t’ju ndihmojnë të konsolidoni marrëdhëniet tuaja. Puna po ecën mirë dhe ju ndiheni shumë energjik.

Horoskopi i Peshqve Branko: Disa fantazma vazhdojnë të dalin në sipërfaqe nga e kaluara, përpiquni të përballoni gjithçka me qetësi. Puna vazhdon si gjithmonë, lajm i madh në muajt në vijim. /noa.al

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 maji deri më 5 qershor 2022: parashikime për të gjitha shenjat e zodiakut