Transmetuar më 25-05-2022, 18:54

Horoskopi Paolo Fox,  Dashi: Nga e enjtja 26 e sidomos në fundjavë, yjet premtojnë gjëra të mëdha në dashuri: qielli është pasionant, gjëra të mira po vijnë. Në punë, nëse keni mundësi të përfshiheni, bëjeni sepse periudha është e mrekullueshme!

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Në dashuri do të ketë mundësi, por duhet të bëni një hap para: të vini re nëse ju pëlqen dikush. Në punë, lajmet po vijnë: ata që e nisën nga e para, tani kanë shumë më tepër vetëbesim, ecni përpara!

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Në dashuri çdo gjë është në rregull: në fundjavë përpiquni të organizoni diçka të bukur, të veçantë, me personin që doni. Në punë, puna në grup është e mirë: përpiquni, megjithatë, të kapërceni zhgënjimet dhe momentet e errëta, të cilat tani janë pjesë e së shkuarës!

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Në dashuri sot nuk keni pse t’u dorëzoheni provokimeve, më mirë të vazhdoni. Në punë, një fazë rikuperimi po fillon: hajde, mos u dorëzo tani!

Horoskopi i Luanit Paolo Fox: Marrëdhënie të mira me Dashin dhe Shigjetarin, tani në dashuri duhet të ecni përpara, nuk ka diçka që t’u ndalojë. Në punë nuk duhet të keni frikë: të gjitha vështirësitë do të kapërcehen!

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Një takim i veçantë është i mundur, por fundjavën e ardhshme. Është momenti juaj dhe dashuria premton gjëra të mëdha: thjesht duhet ta lini veten të ecë pas këture rasteve. Në punë, ndryshimet po vijnë: kjo është padyshim një fazë rinisjeje, një moment pozitiv për ju!

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Në dashuri, këtë të enjte përpiquni të qëndroni të qetë: mos thoni gjithçka që mendoni, mund të ngjallni polemika. Në punë lajme të mira sepse së shpejti Venusi nuk do të jetë më përkundër shenjës tuaj dhe në qershor do të vijnë disa lajme!

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Në dashuri duhet të filloni të bëni zgjedhje, veçanërisht nëse jeni në dilemë mes dy personave. Në punë nuk duhet të mendoni për të kaluarën: duhet të ecni përpara, të shihni nga e ardhmja!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Lajme të mira në dashuri sepse Hëna është në anën tuaj, si dhe Venusi dhe Jupiteri. Në punë, përfitimet do të vijnë së shpejti. Ose ndoshta mund të filloni një projekt të ri!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Lajme të mira në dashuri sepse nga e shtuna situata do të përmirësohet: nëse duhet të sqaroni dyshimet është momenti i duhur. Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë: nuk mund të hiqni dorë nga gjithçka, nuk mund të ndiqni gjithmonë vetëm instinktet tuaja!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri, fundjava e ardhshme është paksa e diskutueshme: nëse keni nevojë të sqaroni diçka, më mirë bëjeni tani. Në punë, përpiquni të mos e humbni energjinë tuaj: më mirë kuptoni tani se çfarë dëshironi!

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Në dashuri duhet t’i sqaroni gjërat, jeni nën presion. Në punë java ka qenë e vështirë, por të premten dhe të shtunën do të keni mundësi të relaksoheni. Ju duhet vërtet! /noa.al