Transmetuar më 13-05-2022, 21:33

Kendall Jenner, modelja miliardere e familjesh Kardashian është bërë MEME kudo në rrjet. Ylli i serialit “Keeping Up With the Kardashians” ka lënë nam pasi nuk di të presë as një kastravec.

Modelja e mban kastravecin në mënyrë të çuditshme teksa i thotë të ëmës se di ta bëjë dhe se është diçka tejet e lehtë.

Kris Jenner, mamaja e 5 vajzave ndër më të pasurat në botë, Kim Kardashian dhe Kylie Jenner e sheh të bijën e habitur në videon e re të bërë virale.