Transmetuar më 11-04-2022, 15:57

Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë dy ditore në Gjermani.

Ditën e sotme ai takoi kryebashkiaken e Berlinit, Franziska Giffey. Në rrugë Rama është hasur me fansin e tij më të flaktë.

Një qytetar gjerman e ka ndaluar për t’i kërkuar të vendoste autografin e tij mbi pikturat e kryeministrit.

Lidhur me faktin ka pasur reagime të ndryshme në internet dhe mjaft e cilësuan edhe si propogandë.