Transmetuar më 14-01-2022, 19:57

Harrojnë që janë nën vëzhgim 24 orë.

Shpeshherë vajzat e Big Brother humbasin vëmendjen dhe janë të shkujdesura duke nxjerrë në pah edhe pjesë intime.

Ndërsa po bëhen gati për spektaklin e sotëm të ‘Big Brother VIp’, këngëtarja Beatrix Ramosaj është zhveshur para kamerave.

Në foto Beatrixi shihet se për mbrëmjen e sotme ka zgjedhur një fustan jeshil.  Në një moment ajo mbulon gjoksin me duar.

Teksa ajo shfaqet gjysëm e zhveshur, banoret e tjera po bëjnë grimin.