Transmetuar më 13-01-2022, 13:11

Këtë javë një ‘ari’ ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Banorët duhet të veprojnë sikur nuk është pranë tyre dhe të mos bëjnë asnjë reagim.

Mbrëmjen e kaluar, Beniada u frikësua në një moment nga ariu por kush shkoi të flinte, zgjodhi ta provokonte.

Teksa po qëndronte me Monikën dhe Arjolën, Beniada po bëhej gati për të fjetur dhe u ngrit duke kërcyer.

Ajo dukej se po bënte një performancë dhe shpesh ngrinte fustanin e gjumit duke treguar të pasmet dhe ariu mbulonte sytë.

Nuk kanë qenë të pakta momentet kur ariu ka shkaktuar të qeshura.