Transmetuar më 20-09-2021, 23:36

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK, Besian Mustafa i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar martesë.

Jo shumë kohë nga fejesa, ai dhe partnerja e tij Erolida Januzaj i kanë thënë po njëri-tjetrit.

Lajmin çifti e ka konfirmuar përmes fotografive të martesës, të cilat i kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. /noa.al