Transmetuar më 02-09-2021, 20:56

Djali i miliarderit  George Soros, Alexander Soros, ka publikuar një foto me kryeministrin Edi Rama. Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, Alex Soros flet me superlativa për rolin e kreut të qeverisë si lider jo vetëm në vend e rajon por në të gjithë botën.

“Me mikun tim Edi Rama fundjavën e shkuar në Tiranë, i cili vijon që të tregojë aftësi frymëzuese lidershipi në vend, rreth rajonit dhe në të gjithë botën.