Transmetuar më 21-07-2021, 23:56

A mundet një femër të mposhtë meshkujt në mundjen e krahut?

Kjo video tregon gjithçka.

Në videon më poshtë është Irina Gladkaya, një ruse dhe mposht me radhë çdo rival që i del përpara ne Muscle Miami Beach.

Të gjithë habiten për mënyrën sesi humbasin por sekreti është se Gladkaya ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundjen e krahut.

Më poshtë keni videon: