Transmetuar më 11-07-2021, 09:14

Në kursin e këmbimit valutor sot vihet re rënie e euros dhe Dollarit, ndërkohë paundi britanik dhe franga zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 102.8 Shitet 103.4 lekë

Euro: Blihet 122.1 Shitet 122.6

Paundi Britanik : Blihet 142 Shitet 142.8

Franga Zviceriane: Blihet 112 Shitet 112.8.