VIDEO/ Alarmi për bombë bie në mes të ndeshjes në Izrael, lojtarët shtrihen përtokë
Transmetuar më 12-05-2021, 22:26

Një video e frikshme vjn nga Izraeli.

Një ndeshje basketbolli në Izrael u ndërpre kur ra alarmi i bombës.

Kjo, pasi militantët palestinezë lëshuan qindra raketa në Izrael, ndërsa ky i fundit u përgjigj me sulme ajrore në Gaza, që shkaktuan shumë viktima.

Lojtarët e Maccabi Raanana dhe Maccabi Kiryat Motzkin u shtrinë menjëherë në parket, duke sjellë në sytë e tifozëve një skenë shumë të frikshme.

Më poshtë pamjet: