Kryeministri Rama tregon dhuratën që i bëri Juventus për mandatin e tretë, thumbon interistët
Transmetuar më 09-05-2021, 12:01

Kryeminstri Rama ka marrë një dhuratë nga klubi i Juventusit për fitimin e mandatit të tretë.

Këtë fakt e ka bërë publik vetë kreu i Qeverisë, përmes një statusi në Facebook.

Klubi i ka dhuruar një bluzë që mban emrin e tij dhe numrin 3.

Në status Kryeministri Rama thumbon edhe tifozët e Interit.

“Ja edhe urimi nga Juvja për Mandatin e Tretë. Ju interistat silluni mirë se jeni kampionë tani, merrni shembull nga unë, kini respekt për të mundurit. /k.k/noa.al/