VIDEO/ “Çmendet” e reja, në nerva e sipër godet me kokë xhamin e një dyqani
Transmetuar më 08-05-2021, 21:35

Një zënkë mes dy personave në SHBA, ka degraduar deri në thyerjen e xhamit të një dyqani.

Në videon e publikuar, e cila nuk dihet se ku ka ndodhur, shihet një vajzë dhe një djalë duke debatuar.

Vajza, në nerva e sipër, godet vazhdimisht me kokë xhamin e një dyqani që kishte pranë, por në tentativën e tretë, ajo është thyer.

Personi që po debatonte me të largohet sikur asgjë të mos kishte ndodhur, ndërsa vajza, pasi ngrihet në këmbë, largohet nga vendngjarja.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.