VIDEO/ Vajza përjeton tmerrin, i riu e ndjek me organin gjenital deri në shtëpi
Transmetuar më 06-05-2021, 19:47

Një vajzë në Greqi ka përjetuar momente tmerri, teksa është ndjekur nga një i ri me organin gjenital jashtë.

Vajza ka treguar në rrjetet sociale se është ndjekur këmba-këmbës nga një djalë i ri, deri në shtëpinë e saj.

Ajo ka postuar edhe videon e përndjekjes.

Siç edhe shihet në video ajo futet në pallat, e frikësuar ndersa djali tenton të hapë derën, por kur nuk mundet, largohet.

Për të është depozituar një padi dhe po kërkohet për ta vënë në pranga.

Më poshtë pamjet:/noa.al/