VIDEO/ Krokodili gjigand shfaqet në autostradë dhe “paralizon” trafikun
Transmetuar më 02-05-2021, 22:23

Një ngjarje që në pamje të parë duket e pabesueshme ka nddhur në një autostradë Në Florida, SHBA.

Një krokodil më shumë se 3 metra i gjatë është shfaqur mbi asfalt duke paralizuar qarkullimin dhe duke krijuar një radhë të gjatë trafiku.

Siç shihet dhe nga pamjet që po bëjnë xhiron e mediave botërore, krokodili shihet teksa lëviz në autostradë i shoqëruar nga mbrapa nga një makinë policie.

Autoritetet kanë bërë të mundur largimin e krokodilit nga rruga dhe rifilimin e qarkullimit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme: