Hetem Ramadani ‘zbulon’ ilaçin kundër koronavirusit
Transmetuar më 01-05-2021, 14:28

Biologu dhe mjeku shqiptar, Hetem Ramadani, ka publikuar një video së fundmi kohë më parë, ku pretendonte se ka zbuluar ilaçin për koronavirusin

Ramadani tha se kishte gjetur ilaçin më të mirë kundër koronavirusit.

Në video ai thotë prej një viti që kur u përhap pandemia, se më shumë se çdo gjë tjetër vaji i ullirit është ajo që e përballon, mban larg si dhe e mund këtë sëmundje.

Hetem Ramadani ka thënë, se rezultatet janë konkrete.

Në një video të gjatë prej 20 minutash mjeku alternativ tregonte me detaje ‘zbulimin e tij’.

/a.m/NOA.al