Ditë festive për Elhaida Danin, macja e saj feston ditëlindjen!
Transmetuar më 01-05-2021, 13:31

Këngëtarja e mirënjohur Elhaida Dani ka festuar sot ditëlindjen e maces së saj.

Ajo ka treguar një lidhje të fortë me macen, aq sa edhe i feston ditëlindjen.

“1 May. Gëzuar ditëlindjen goca ime e vogël”, shkroi Elhaida Dani, duke e shoqëruar mesazhin dhe  me të njëjtin urim edhe në italisht.

“Buon compleanno piccola.”

Kujtojmë se sot është edhe Dita e Punëtorëve.

/a.m/NOA.al