VIDEO/ “Kërcet” grushti në futbollin kosovar
Transmetuar më 28-04-2021, 20:49

Një ndeshje në Kosovë nisi mes shumë polemikash dhe përfundoi me sherr.

Bëhet fjalë për ndeshjen mes Ballkanit dhe Llapit.

Një ndërhyrje e ashpër e Kushtrim Gashit në Arbnor Ramadanin, nxehu gjakërat e futbollistëve.

Skuadra e Ballkanit ka publikuar disa pamje ku shihet sipas saj, se ndihmës-trajneri i Llapit godet me grusht lojtarin e klubit suharekas.

“Shikoni trajneri i Llapit qysh e godet me grusht lojtarin tonë”, ka shkruar skuadra e Ballkanit në rrjetet sociale.

Më poshtë pamjet:/noa.al/