Lezhë/ Breshëri kallashnikovi, në mes të qytetit
Transmetuar më 23-02-2021, 15:29

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë.

Sipas raportimeve të para janë dëgjuar para pak çastesh breshëri të shtënash me armë zjarri automatike.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Gurra” të Lezhës.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Ende dihen shkaqet dhe po ashtu nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje e rëndë.

(Foto: Policia në vendngjarje, ora news)

/a.m/NOA.al