Digjet gjatë natës makina e oficerit të Anti-terrorit në Librazhd
Transmetuar më 14-01-2021, 11:54

Makina e oficerit të Anti-terrorit në Librazhd, Petrit Xhepi, është djegur gjatë natës. Burime për “Panorama” bëjnë të ditur se makina, tip "Golf" ka qenë e parkuar poshtë banesës kur është përfshirë nga flakët.

Dyshimet e para flasin për një zjarrvënie të qëllimshme.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Foto ilustruese