Plagoset një person me armë zjarri në Tiranë
Transmetuar më 13-01-2021, 09:44

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar pak në parë në Tiranë, në zonën e ish-Parkut të Autobusëve.

Paraprakisht dyshohet se është plagosur një person pas një konflikti.

Policia po shkon drejt vendit të ngjarjes dhe nuk dihen ende detajet.

Vijon…