Shkodër, plagoset me armë zjarri një person
Transmetuar më 11-01-2021, 23:22

Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur "Ura e Thive".

Një dyshohet se është qëlluar me armë zjarri.

Ai ka marrë një plagë në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Shkodrës.

Nga ana e Policisë po punohet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes./noa.al/