Nga karantina shëtitje në sheshin “Skënderbej”, Klosi fiton betejën me Covid-19
Transmetuar më 23-11-2020, 23:14

Para pak ditësh u njoftua se ministri i Turizmit, Blendi Klosi, ishte i infektuar me koronavirus, por politikani ia ka dalë të fitojë betejën me Covid dhe të nisë punën e lënë në mes.

Ministri Klosi është filmuar sot paradite në sheshin “Skënderbej”në Tiranë.

Me xhup të zi dhe maskë të zezë, Klosi duket se ka nisur aktivitetin e tij të punës të prerë në mes nga virusi më 3 nëntor 2020.

Përmes një postimi në facebook ai njoftoi nisjen e trajtimit dhe karantinimit sipas protokolleve.