E dhimbshme/ Babë e bir vdesin nga Covid-19 brenda 4 ditëve
Transmetuar më 16-11-2020, 19:34

Ndërron jetë një person në Kosovë për shkak të Covid-19.

Bëhet fjalë për një 38-vjeçar nga Podujeva.

Mësohet se i ndjeri është Valon Rrahimi, ndersa po nga ky virus i kishte vdekur dhe i ati Isuf Rrahimi.

Babë e bir humbën jetën në një hark kohor prej 4 ditësh.

Gjendja si pasojë e pandemisë në Kosovë, vazhdon të jetë e rëndë ku brenda 24 orëve janë raportuar 11 jetë të humbura./a.k/noa.al/