Klientët po e ngacmonin, kamarierja u kthehet keq dhe i rreh
Transmetuar më 11-11-2020, 23:37

Një ngjarje e papritur është regjistruar në një lokal në Kinë, ku një kamariere i është kthyer dy klientëve pasi ata e ngacmuan.

Videoja tregon momentin kur klientët po konsumonin alkool në lokalin ku vajza punon dhe pas disa gotash, ata nisën ta ngacmonin atë.

Në këtë video, e reja shihet duke i rrahur keq dy të rinjtë, të cilët nuk e prisnin aspak që kamarierja të dinte arte marciale.

Më poshtë keni pamjet: