Mendonte se burri e tradhëtonte dhe vendosi kamera në dhomë, mbeti pa fjalë çfarë zbuloi
Transmetuar më 11-11-2020, 19:00

Një grua në Turqi vendosi një kamera në dhomë pasi kishte dyshime se bashkëshorti e tradhëtonte.

Por kur u kthye për të parë se çfarë kishte bërë burri kur ishte vetëm, mbeti pa fjalë.

Ai vishej si femër dhe pozonte.

Bashkëshorti pranoi gjithçka, duke thënë se i kishte bërë këto veprime që në vitin 2017 kur jetonte në Amsterdam, për arsye biznesi.

Epo, e rëndësishme është që nuk e tradhëtonte. /k.k/noa.al/