Vdes një 20-vjeçar në Kosovë, të paqarta rrethanat
Transmetuar më 10-11-2020, 20:49

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në Kosovë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Matiqan, të Prishtinës.

Të riut atij i është ofruar ndihma e parë mjekësore dhe është dërguar për në QKUK por fatkeqësisht nuk ka mundur të mbijetojë.

Mësohet se i riu ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Si pasojë e lëndimeve SH.S., 20 vjeç ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen rrethanat e vdekjes./noa.al/