Ish-deputetja entuziazmon fansat me paraqitjet e fundit, politika ka nevojë për ‘modele’ si Grida Duma
Transmetuar më 03-11-2020, 16:23

Grida Duma mbetet padyshim nga nga politikanet më të hijshme shqiptare.

Ish-deputetja e PD-së me sharmin që e karakterizon shquhet për veshjet ekstravagante dhe “look”-un e saj.

Grida Duma ka edhe një grup fansash në Facebook, të cilët kanë ndarë një foto të fundit të saj, duke e parë atë si model , apo femrën dhe politikanen ideale të vendit tonë.

Në fakt, thuajse në çdo paraqitje publike, Grida tërheq vazhdimisht vëmendjen e publikut.

Në zgjedhjet e ardhshme parlamentare të 25 prillit 2021, Grida Duma pritet të jetë një ndër politikanet që do të udhëheqë fushatën e Partisë Demokratike, në Tiranë.

Në zgjedhjet brenda degës së PD-së së kryeqytetit, që u zhvilluan pak kohë më parë, ajo ishte ndër kandidatet më të votuara nga tërë emrat e propozua nga anëtarësia e selisë blu.

/NOA.al