“Rilindja” e mbretëreshës Geraldinë!
Transmetuar më 28-10-2020, 12:02

Ish-zëdhënësja e FSHF-së, Jona Dervishi, ka ndarë një foto të princit Leka dhe princeshës Elia Zaharia, të cilët u bënë prindër pak ditë më parë.

Çifti u bë prindër të një vajze, të cilës i vunë emrin e Mbretëreshës Geralinda.

“Sa bukur, Geraldina “rilind” ! Kështu quhet vajza që erdhi në jetë e Princit Leka dhe e Princesh Elias!”, – shkroi Jona Dervishi.

Princi Leka dhe Elia duket të lumtur, teksa shëtisnin me biçikletë në rrugët e Tiranës.

/NOA.al