Finem tregon se puthjen e parë do ja jepte kësaj repereje shqiptare
Transmetuar më 17-10-2020, 23:13

Finem ishte një nga të ftuarit në puntatën e katërt të spektalit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën. Reperi u përball me personazhet e njohur VIP në tabelën e sfidës së preferuar të publikut, “Paintball”.

Nëse puthjen e pare do ja jepte njërës prej vajzave në tabelë, cilën do zgjidhte Finem?

Ai zgjodhi reperen e njohur Tayna: “Tayna, më e mira!”, kështu u shpreh reperi.

Dyshja janë miq të mirë dhe kanë qenë pjesë e një menaxhimi.