Zi në familjen e ish-futbollistit Toti, humb njeriun e shtrenjtë
Transmetuar më 12-10-2020, 18:14

Ish-futbollisti i Romës dhe Italisë ka humbur babain.

Enzo Totti , 76 vjeç, javë më parë rezultoi pozitiv me koronavirus.

Prej disa ditësh gjendja e tij shëndetësore ishte përkqësuar, dhe ishte shtruar në spital, në terapi intensive.

Për fat të keq ai humbi jetën në spitalin Spallanzani. /k.k/noa.al/